O nas

Przychodnia Rodzinna Plutowie to marka z długoletnią historią na rynku usług medycznych.

Od 2 pokoleń służymy kompleksową pomocą całym rodzinom z zakresu szeroko pojętej stomatologii (stomatologia estetyczna, ortodoncja ,chirurgia stomatologiczna, implantologia i protetyka) jak i medycyny rodzinnej.

Niezaprzeczalnym atutem jest obecność w naszym zespole lekarza specjalisty chorób płuc, a duża liczba lekarzy podstawowej opieki medycznej gwarantuje naszym pacjentom natychmiastową pomoc w chorobie.

Dzięki nowo oddanej do użytku  placówce gwarantujemy ponad to bardzo dobry dostęp do naszych usług osobom zdrowym jak i niepełnosprawnym.

W działach poświęconych stomatologii i medycynie rodzinnej znajdziecie Państwo szereg pomocnych informacji o tym jak poruszać się w polskim systemie ochrony zdrowia.

Dowiecie się również co mają Państwo zagwarantowane w  ramach Podstawowej Opieki Zdrowotnej  jak i w szeroko pojętej specjalistyce działającej pod znakiem NFZ. Dzięki tym informacjom będzie Wam łatwiej zrozumieć dlaczego musimy postępować w określony sposób i czego możecie Państwo wymagać od Lekarza Rodzinnego czy Specjalisty. Wieżymy iż  w ten sposób unikniecie Państwo szeregu nieporozumień i nieprzyjemności.

Wierzymy iż Państwa droga leczenia będzie skrócona do minimum. Zapraszamy również do zadawania nam pytań jak postępować w momencie wątpliwym, czy wreszcie zapisać się do newslettera by otrzymywać najnowsze informacje z dziedziny ochrony zdrowia.

POLITYKA PRYWATNOŚCI:

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r.  o ochronie danych osobowych informuję, iż:

  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Przychodnia Rodzinna Plutowie, 44-300 Wodzisław Śl. ,Wolności 80, którą reprezentuje Tomasz Pluta.
  2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji usług medycznych – diagnostycznych i leczniczych na podstawie ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  3. Odbiorcami Pana/Pani danych osobowych będą pracownicy, współpracownicy oraz podwykonawcy Przychodni Rodzinnej Plutowie.
  4. Pana/Pani dane osobowe przechowywane będą w okresie niezbędnym do realizacji celów przetwarzania tj.  realizacji usług medycznych – diagnostycznych i leczniczych.
  5. Posiada Pani/ Pan prawo do: żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych .
  6. Istnieje możliwość wniesienia skargi do organu nadzorczego na tryb i sposób przetwarzania danych osobowych przez administratora, jeśli uzna Pani/ Pan za uzasadnione, że Pani/ Pana dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z Rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  7. Podanie danych osobowych jest obligatoryjne i wynika z mocy przepisu prawa tj. ustawy o działalności leczniczej i ustawy o prawach pacjenta i Rzeczniku Praw Pacjenta, a brak podania danych osobowych będzie skutkował możliwością odstąpienia od udzielenia świadczeń, chyba, że inne przepisy stanowią inaczej.
  8. Administrator nie będzie przekazywał Pani/ Pana danych osobowych odbiorcom w państwach trzecich oraz organizacjom międzynarodowym.
  9. Administrator nie podejmuje czynności związanych ze zautomatyzowanym podejmowaniem decyzji wobec danych osobowych, w tym o profilowaniu .

Protetyka

ZOBACZ WIĘCEJ

Stomatologia dziecięca

ZOBACZ WIĘCEJ

Stomatologia estetyczna

ZOBACZ WIĘCEJ

Leczenie kanałowe

ZOBACZ WIĘCEJ

Godziny otwarcia naszej przychodni:

Poniedziałek, Wtorek, Piątek : 8:00-18:00

Środa, Czwartek : 8:00-20:00

chirurg stomatolog wodzisław śląski

Wodzisław Śląski,
ul. Wolności 80

NIP: 647-161-69-33
Regon 276221098

 

Telefony stacjonarne :

(32) 456 39 93

(32) 456 36 63
Telefon komórkowy   :

TU1LEKARZ (881 535 279)
Telefon komórkowy stomatologia :

796 843 051

e-mail: kontakt@plutowie.pl

Projektowanie stron www Pozycjonowanie Stron
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Plików Cookies Zamknij